životopis Avril Lavigne

16. března 2008 v 0:36 | INča |  Životopisy
Datum narození:27.09.1984.Místo narození:Napanee,Ontorio,Kanada.Znamení:Váhy.
Avril není tipickou mledou popovou princeznou,ve skutečnosti je přesný opak Britnei Spears.Je divoká skejtařka,která má ráda punk-rokovou hudbu.
Avril má mladší sestru a staršáho bratra.Se zpěvem začala již vedvou letech v místním kostelním sboru.V tomto sboru zpívala do svích deseti letech.Krátce poté,díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v místní rozhlasové stanici.Touto cenou byla cesta do Ottawy,kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.Ve svých 13 letech začala psát vlastní písně a hrát na kytaru.Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem.Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid.Avril proto odjela do Manhatanu v New Yorku,kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku v klasickém formátu.Ona však chtěla být jiná,chtěla být umělcem,který je spojen spojen s tvořením písní,jež zpívá.Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles.Zde se spojila s vydavatelstvím Nettverk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem.To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto píše sama.
Spolu s Cliffem dokončili cingl Complicadet,Ktedý se stal ihned velkým hitem,jež valcoval žebříčky všech možných hitparád.Tento úspěch byl obrovzký a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002).Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rosl.
Avril zpívá se svou kapelou,kterou tvoří bubeník Matthew Brann,bys kitarista Mark Spikoluk,kitaristi Jasse Colburn a Evan Taubenfeld.Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska,Evropy a v Australie.V roce 2004 produkovala svoje album"Let Go",na kterém ukázala svůj talent.
Mezi rokem 2005 a 2006 se drzé penk-rockerky stává velka citlivka doslova pro někoho ztělesněná Barbie.Avril si totiž obarví vlasy na blond,na dovolené v Benátkach se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Derickem a fotí do modních časopisů. To,co Avril dříve nesnášela ted stává samozdřejmostí a šokování fanoušci se nestačí divit.Údájně si je obarvila na blond kvůli životopisnímu snímku,kde prý hraje Countney Love.Většina fanoušků se od ní odvrací a Avril točí více filmi a fotí pro časopisy.
15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele,frontmana skupiny Sum 41,Dericka Whibleyho.Soukromé obřad se konal ve městě Mantectito v Kolifonii,Avril byla s Derickem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).
Do kin se v roce 2007 dostává její film FAST FOOD NATION,který vypovídá o nezdravém stravování v USA.
17.dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí album,které nese název THE BEST DAMN THING.Avril tvrdí ,že dnaska je živá,racková a hlavně,že je hravá.Z tohoto alba známe již písničky KEEP HOLDINK NO, GIRLFRIEND,WHEM YOU/´re GONE NEBO HOT.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama